Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

15.06.2018

Митрополит Павел взяв участь у випускному КДАіС

FD8A6892

У день особливого вшанування ікони Пресвятої Богородиці, яка іменується «Києво-Братською», в Київській духовній академії і семінарії відбувся випускний акт. Традиційно урочистості цього дня почалися в Успенському соборі звершенням Божественної Літургії, яку очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили: Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, а також академічне духовенство, випускники та гості в священному сані.

Києво-Братська ікона Божої Матері спочатку перебувала в храмі святих страстотерпців Бориса і Гліба міста Вишгорода, але потім цей образ опинився на Подолі і був залишений в Братському монастирі, по найменуванню якого ікона і отримала свою назву.

Після закінчення Літургії Первосвятитель подякував архіпастирям і духовенству, які співслужили, за молитви, привітав викладачів, випускників та їх батьків з випуском Київських духовних шкіл, а владика Сильвестр в свою чергу висловив слова подяки Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за те, що він очолив урочисте богослужіння в цей знаменний для Київської духовної академії і семінарії день. Також владика Сильвестр подякував архієреям, які взяли участь у богослужінні, і всім, хто зібрався сьогодні в храмі для спільної молитви.

Після завершення богослужіння випускникам аспірантури, магістратури, бакалаврату Київської духовної академії були вручені дипломи, а потім зроблено загальне фото біля Успенського собору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Предстоятель КДАіС нагородження

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: