Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

23.04.2017

Митрополит Павел очолив богослужіння Неділі Антипасхи

029У першу неділю після свята Світлого Христового Воскресіння, яка також називається Неділею Антипасхи або Фоміною Неділею, Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію в Успенському соборі обителі.

Владиці Павлу співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Климент, а також братія монастиря в священному сані.

Напередодні ввечері в тому ж храмі митрополит Павел очолив всенічне бдіння у співслужінні архієпископа Пантелеімона і єпископа Климента.

У цей недільний день згадуються події явлення Господа Ісуса Христа Своїм учням після Воскресіння і невіра апостола Фоми в цю подію. Саме тому цей день ще називається Фоміною Неділею. Після читання Євангельського зачала на Літургії митрополит Павел звернувся до всіх віруючих із проповіддю, в якій вказав на необхідність постійної віри в слова Ісуса Христа. «І навіть якщо ми ніколи не бачили Спасителя, — сказав Намісник обителі, — ми повинні безперервно слідувати за Його словами, які записані святими апостолами в Євангелії. Ми повинні повністю віддати себе в руки Спасителя і непохитно слідувати за Ним, щодня виконуючи Його заповіді і намагаючись у всьому наслідувати Його!»

Після закінчення Літургії митрополит Павел подякував архієреям, що співслужили, за молитви, причасників привітав з прийняттям Святих Христових Таїн і закликав на всіх Боже благословення.

Пізню Літургію, на якій за звичаєм молилась община Грузинської Православної Церкви в храмі всіх преподобних Печерських (т. зв. «Теплому» храмі), звершив єпископ Марнеульський і Худжабський Георгій в співслужінні духовенства Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Великдень Грузинська ПЦ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: