Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

24.01.2017

Литовську Республіку відвідав митрополит Павел

 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Намісник Києво-Печерської Лаври звершив поїздку до Литви.

23 січня в Міністерстві закордонних справ Литовської Республіки в м. Вільнюсі відбулася зустріч Міністра закордонних справ Литовської Республіки Лінаса Лінкявічюса і митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла.

У зустрічі також взяли участь: з боку Міністерства закордонних справ Альгірдас Кумжа — Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні (2006-2009 рр.), Почесний консул Литовської Республіки в Україні Євген Лавров, Aста Андріяускене — Глава українсько-молдавського відділу департаменту Східної політики сусідства.

В ході бесіди було порушено широке коло питань. Важливою темою зустрічі стало обговорення тіснішої співпраці Литовської Республіки та Української Православної Церкви в області культури.

Митрополит Павел подякував Уряду Литви за підтримку, яку вони надають православним віруючим Української Православної Церкви, які здійснюють паломницькі поїздки до Литовської Республіки, і висловив надію на продовження подальших добрих дружніх відносин.

Зі свого боку Лінас Лінкявічюс висловив від імені Президента Литви Далі Грібаускайте глибоку повагу до ієрархів Української Православної Церкви.

На завершення зустрічі, що пройшла в дружній атмосфері, митрополит Павел і Лінас Лінкявічюс обмінялися пам’ятними подарунками.

У цей день також з благословення Митрополита Литовського і Віленського Інокентія митрополит Павел відвідав відомі християнські святині. Владика побував: в Свято-Духівському соборі чоловічого монастиря, вклонився мощам Віленських мучеників Антонія, Іоанна та Євстафія і печері, де вони спочивали до 1997 року; в Свято-Успенському кафедральному соборі м. Вільнюса; в храмі св. вмц. Параскеви (до речі, в цьому храмі хрестили прадіда О. С. Пушкіна арапа Ганібала), в Нікольському храмі м. Вільнюса з Михайлівською каплицею; в Костянтино-Михайлівському храмі м. Вільнюса (побудований до 300-ліття царського дому Романових).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник Литовська ПЦ

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: