Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

06.12.2017

Братія Лаври проводить пісні обіди для малозабезпечених

В рамках акції «Нагодуй ближнього» за традицією були організовані обіди в одному з ресторанів міста Києва, що розташований неподалік від Києво-Печерської Лаври. Даний проект здійснюється з благословення Намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, силами братії монастиря, які несуть послух в соціальному відділі обителі, а також при активній підтримці небайдужих людей.

Перед початком чергового благодійного обіду помічник голови відділу соціального служіння ієромонах Гліб (Казьмірук) запросив незаможних на трапезу, була проспівана молитва перед початком вкушання їжі, після чого братія і співробітники ресторану роздавали людям пісні страви. Під час трапези до всіх присутніх звернувся гість акції насельник Києво-Печерської Лаври ієромонах Інокентій (Підтоптаний), який нагадав, що зараз почався Різдвяний піст, і закликав «…постаратися хоча б трішечки наблизити себе за ці сорок днів, які Церква визначає нам для посту, до Бога, до Новонародженого Христа Спасителя.

Не всі можуть тримати піст. Ті, у кого немає можливості купити собі їжу, харчуються тим, що Господь через інших людей їм посилає, але потрібно пам’ятати в першу чергу про піст духовний, намагатися виправлятися, не чинити поганих вчинків, не ображати один одного, простити тих, хто нас образив, і примиритися з тими, кого могли ми чимось скривдити або образити. І нехай в цьому непростому діланні допоможе і зміцнить нас Господь!»

Після закінчення трапези ієродиякон Піор також виголосив напутнє слово запрошеним за пісний стіл, після чого була прочитана подячна молитва. Після закінчення трапези люди, які взяли участь у благодійному заході, передали слова подяки Намісникові Лаври митрополиту Павлу і всій братії Святої Печерської обителі.

Браття і сестри, просимо всіх небайдужих жертвувати до відділу соціального служіння обителі те, що можна передати людям, які опинилися в скрутній ситуації. З вдячністю тут приймуть сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію, засоби особистої гігієни. Всі пожертви будуть передані потребуючим в них. Також нагадуємо про збір подарунків дітям-сиротам до свята Святого Миколая.

На вас чекають за адресою: Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

благодійність

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: