Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

20.04.2019

Братія Лаври привітали Намісника з днем хіротонії

001

У двадцять другу річницю архієрейської хіротонії після закінчення Божественної Літургії в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Намісник Святої Печерської обителі звершив подячний молебень. Після молебню братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври поздоровили свого Намісника митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла з цією датою, а також з днем народження, який владика Павло молитовно відзначив напередодні.

Від імені Духовного Собору і всієї братії владику Павла привітав казначей монастиря архімандрит Нестор: «Дорогий Владико, по-синівськи просимо прийняти наші поздоровлення до свята воскрешення праведного Лазаря, а також з днем народження і з річницею архієрейської хіротонії. Братія Лаври щодня молиться за Вас і за тих людей, які дали Вам життя і які Вас виховали. Незважаючи на атеїстичне правління Ваші батьки виховали Вас не тільки для себе, а також на радість і розраду для Церкви Христової як апостола нашого часу. Ваше життя цілком присвячене Богу, Церкві і людям. Ви є надихаючим прикладом і для архієреїв, і для пастирів, і для монахів, і для мирських людей.

Всі 25 років на послухові Намісника Святої Києво-Печерської обителі були ознаменовані відродженням всіх сфер життєдіяльності монастиря. Про це свідчать плоди Ваших праць і Ваших молитов. Вашими стараннями і Вашим піклуванням в цю обитель щодня можуть притікати незліченна кількість паломників, молитовників, які шукають Бога і приходять сюди, щоб зігріти своє серце благодатним вогнем істинної віри Христової! Бажаємо Вам, Владико, благодатного зміцнення сил душевних і тілесних, всесильної допомоги Божої та успіхів у Ваших подальших трудах на благо Святої Церкви, Вітчизни і Святої Лаври на многая і благая літа!»

Також братія з нагоди дня народження і річниці архієрейської хіротонії піднесли владиці Наміснику букет квітів.

У слові-відповіді митрополит Павел подякував братії за теплі привітання і повсякчасні молитви, побажавши «щоб всі ми, перебуваючи в домі Божої Матері, пам’ятали наше головне призначення — молитися за мир, щоб Господь за молитвами угодників Божих укріпив всіх нас і послав нам мир душевний і радість в Христі Іісусі».

На завершення владика Павел привітав братію, які в ці дні прийняли чернечий постриг і хіротонії, після чого преподав усім своє архіпастирське благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братія річниця

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: