Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

27.04.2020

Як молитися на Радоницю?

Дорогі браття і сестри, наступають дні, коли всі православні християни сугубо моляться за упокій своїх спочилих родичів та за всіх, хто в вірі відійшов до Господа. Особливим днем в році є день Радониці, який звершується в дев’ятий день по Воскресінні Христовому, у вівторок другої седмиці після Пасхи.

Цього року через пандемію вірусу COVID-19 і обмеження, пов’язані з поширенням цієї інфекції, в різних регіонах буде або обмежено відвідування кладовищ, або місця поховань повністю будуть закриті. В таких умовах про спочилих родичів можна буде помолитися вдома.

Для тих, у кого є можливість дивитися трансляцію богослужінь зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, які будуть звершуватися в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських, можуть приєднатися до спільної молитви. Можна згадувати своїх близьких під час заупокійних ектеній на Літургії, а також і після Літургії у вівторок.

Служби транслюватимуться в сам день Радониці, у вівторок, початок Літургії о 9.00 годині ранку.

Бажаючі можуть подати поминання за упокій на Літургію і на панахиду, а також за здоров’я на Літургію на нашому сайті, перейшовши за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: