Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

21.07.2018

Виставка «Дім Пресвятої Богородиці» відкрилася в Успенському соборі

001В рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі і 30-річчя відродження чернечого життя в Києво-Печерській Лаврі в бічному приділі Успенського собору (вхід навпроти Трапезного храму, ближче до Великої дзвіниці) розпочала роботу виставка під назвою «Дім Пресвятої Богородиці».

У відкритті виставки взяв участь Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

На виставці представлені експонати з музейних фондів Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, історичні літописи і ікони 18–19 ст., речі широкого застосування, що належать паломникам 19 століття, а також речі з особистої колекції архієреїв Української Православної Церкви.

У день пам’яті преподобного Антонія Печерського 23 липня о 09:30 виставку відвідають благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній і начальник науково-дослідного відділу історії та археології Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Крайній Костянтин, які дадуть відповіді на всі питання гостям виставки і представникам засобів масової інформації.

Нагадуємо, що в Трапезній палаті храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських також відкривається фотовиставка «Хресна дорога Лаври». Запрошуються всі бажаючі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: