Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

11.01.2022

У соцвідділі Лаври надають допомогу нужденним

A3_Lavra_Social-02

Братія відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у період святок відвідували своїх підопічних. Це люди, які з різних причин не можуть себе забезпечити, не мають змоги придбати продукти, ліки, одяг, тому братія і допомагають усім необхідним.

Але діяльність відділу соціального служіння не обмежується такими візитами. Постійно до братії відділу звертаються за допомогою люди з різними долями, але з одним спільним лихом. Комусь не дають вік, хвороби чи каліцтва заробити на життя, хтось опинився на межі виживання через шкідливі звички, хтось пережив горе, і стрес просто відібрав життєві сили.

Різні люди, різні долі, але всім, хто приходить сюди, тут раді, всі отримують необхідну підтримку: лікарські препарати, продукти, одяг та взуття, посильну фінансову допомогу. Всім братія приділяють увагу, дають втіху, щоб людина не зневірилася, а знайшла духовні сили і звернулася всією душею до Бога.

Браття і сестри! Ми продовжуємо просити про надання допомоги підопічним відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври. Можна жертвувати одяг і взуття. Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися людям в непростих життєвих обставинах.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: