Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

20.11.2020

У соцвідділ приходять за допомогою самотні мами, інваліди, малозабезпечені

#34963_A3_podarok_2015_curves_А4

Є такі моменти в житті людини, коли Господь закликає до Себе через життєві труднощі. Відрадно, якщо в цих бідах чадо Боже зможе побачити спасительний сенс, а не безрадісність. У Києво-Печерську Лавру приходять багаточисельні віруючі за духовною допомогою, але є і такі, котрі потребують того, що є у більшості з нас. Тому братія відділу соціального служіння Печерського монастиря приймають у себе всіх відвідувачів, намагаються кожному допомогти, чим можна.

Приходять мами і бабусі з дітлахами. Дорослі вибирають одяг і взуття, продуктові набори. А дітлахи світяться від щастя, отримавши іграшку, цукерки, солодощі. Також забезпечують братія необхідним одягом, взуттям, продуктами інвалідів, малозабезпечених, людей без певного місця проживання. Завдяки жертводавцям, лежачому хворому передали засоби гігієни, які коштують недешево.

Браття і сестри! Продовжуємо просити про надання допомоги багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, просто знедоленим. Можна жертвувати дітлахам шкільне канцелярське приладдя, одяг і взуття, що годяться для відвідування шкільних занять, демісезонний (можна вже й зимовий) одяг і взуття. Безумовно, дітям завжди приємно отримувати подарунки, цукерки, солодощі, іграшки.

У теплих речах мають потребу і дорослі. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: