Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

04.08.2020

У Лаврі відкриється православна виставка «Медовий Спас»

У Києво-Печерській Лаврі з 13 по 23 серпня буде працювати виставка-ярмарок «Медовий Спас», приурочена до свята Походження (винесення) Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього. В день свята — 14 серпня бере початок Успенський піст і за уставом освячується мед нового збору.

Цього року свою продукцію пропонують представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. До уваги постійних відвідувачів лаврських виставок і гостей обителі будуть запропоновані церковне начиння і предмети, ікони, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел і швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори та чаї, свіжий мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки про рідних і близьких в православні храми і монастирі.

Телефон для довідок:

+38-044-255-11-19

Ярмарок «Медовий Спас» буде відкритий з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер.

У зв’язку з карантинними обмеженнями виставка буде проходити тільки на відкритому повітрі. Всім бажаючим відвідати виставку-ярмарок необхідно дотримуватися карантинних заходів: додержуватися соціальної дистанції, а також бути в масках! Якщо відчуваєте нездужання, будь ласка, залишайтеся вдома! Дякуємо за розуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: