Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

01.06.2019

У Лаврі відкрилася виставка «Вознесенська»

0011 червня поточного року на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочала роботу православна виставка «Вознесенська». Перед початком її роботи голова Відділу соціального служіння Святої Печерської обителі ієромонах Лукіан звершив молебень, по закінченні якого звернувся до всіх учасників та гостей виставки з напутнім словом.

Отець Лукіан нагадав, що ця виставка приурочена до великого свята Вознесіння Господнього, яким закінчується пасхальний період цього року, і закликав: «Давайте спробуємо провести ці дні так, щоб зберегти великодню радість в наших серцях, постараємося бути з усіма привітними, доброзичливими, не забуваючи, що людина є образ і подоба Божа, і як ми ставимося до людей, так будуть ставитися і до нас! Нехай всесильна допомога Господня завжди перебуває з вами!»

Після молебню всі учасники і представлені ними товари були окроплені святою водою.

У роботі ярмарку беруть участь представники ближнього зарубіжжя, українських єпархіальних структур, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Асортимент представлений предметами і церковним начинням, які використовуються при звершенні богослужінь і церковних Таїнств, а також келійно. Тут можна вибрати ікони, духовну літературу, музичні твори, аудіо- та відеозаписи церковних піснеспівів, православні фільми, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, трав’яні збори, лікувальні та монастирські чаї, які підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Виставка працює на території Нижньої Лаври в критій галереї, що веде від Успенських воріт до площі Ближніх печер, а також на вулиці, що веде до Дальніх печер. Режим роботи: з 9.00 до 19.00. Вхід вільний. Ярмарок буде проходити з 1 по 9 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

ярмарок

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: