Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

08.02.2020

У Лаврі відкрилася православна виставка «Стрітенська»

Відкриття в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі щорічної православної виставки-ярмарки «Стрітенська» відбулося 8 лютого 2020 року — напередодні двунадесятого свята Стрітення Господнього. Перед початком роботи ярмарку було звершено молебень, який очолив помічник керівника соціального відділу Лаври архімандрит Гліб. Після молебню отець Гліб звернувся до учасників і гостей виставки. Він привітав усіх в стінах Святої Печерської обителі, поздоровив з грядущим святом Стрітення Господа і Бога нашого Іісуса Христа, а також нагадав про грядущий Великий піст, який почнеться через три тижні. О. Гліб побажав: «Нехай благословення Господнє завжди перебуває з вами, а Покрова Божої Матері і молитви угодників Печерських ніколи не залишають вас!» Також отець Гліб окропив святою водою всіх учасників виставки і те, що пропонується до уваги гостей.

Цього року свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачів може зацікавити церковне начиння і предмети, ікони, духовная литература, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

У 2020 році православна виставка «Стрітенська» буде проходити з 8 по 16 лютого. Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: