Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

09.03.2017

У Лаврі обговорюватимуть питання воцерковлення людей з інвалідністю по зору

001

З благословення священноначалія у Лаврі пройде конференція на тему: «Застосування правових норм Міжнародної конвенції «Про права інвалідів» для залучення сліпих до активного православного життя».

У рамках підготовки до заходу братія обителі провели зустріч з членом Ради Київської міської організації Союзу юристів України та Ради адвокатів міста Києва Володимиром Миколайовичем Турським.

У зустрічі взяли участь: від імені братії монастиря заступник глави соціального відділу Лаври ієромонах Гліб, ієродиякон Піор, а також директор громадської організації «Божі діти» Тетяна Шапіро, директор благодійного фонду «Святих благовірних князів Бориса і Гліба» Павло Меншун.

Володимир Миколайович, представляючи інтереси Всеукраїнської благодійної організації інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини», запропонував зробити спільну зі священиками, вченими-правознавцями, незрячими юристами та фахівцями-реабілітологами конференцію для вирішення проблем, пов’язаних з можливістю виявлення шляхів реалізації прав сліпих людей і залучення їх до активного громадського життя.

Учасники зустрічі відвідали реабілітаційний центр, що знаходиться в селі Мотовилівка Фастівського району Київської області та розробили концепцію для подальшої співпраці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: