Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

30.10.2021

У день пам’яті прмч. Андрія Критського Намісник Лаври звершив Літургію

У день пам’яті преподобномученика Андрія (VIII століття), а також пророка Осії (+820 р. до Р. Х.) Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звершив Божественну Літургію у храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських із Трапезною палатою. Його Високопреосвященству співслужили братія монастиря у священному сані.

Під час Божественної Літургії підносилися сугубі молитви про припинення згубної пошесті, зцілення хворих та допомогу Божу лікарям.

На сугубій ектенії священнослужителі молилися за здоров’я братії, що молитовно відзначають у цей день пам’ятні дати, пов’язані з перебуванням у Печерській обителі.

Після закінчення Літургії владика Павел привітав причасників із Причастям святих Христових Таїн, іменинників з днем Небесних покровителів, а також духовенство монастиря зі «святкуванням особливого дня свого життя, тому що кожен священик, рукопокладений у Святій канонічній Церкві, є прохач перед Богом і людьми, котрому дана влада прощати та розрішати гріхи».

На завершення Намісник Лаври подякував ювілярам за гідне несення послуху і вручив їм богослужбові просфори, а також прикликав на всіх, хто молився за богослужінням, Боже благословення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: