Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

29.06.2019

Священнослужитель Лаври відвідав з подарунками будівництво каплиці

З благословення Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла архімандрит Гліб, що несе послух в соцвідділі обителі, відвідав каплицю на честь святого Амфілохія Патмосського. Будівля ще на стадії будівництва і зводиться в селі Требухові (Бориспільська єпархія УПЦ).

Отець Гліб в супроводі ініціатора будівництва каплиці Володимира Турського — керівника Всеукраїнської благодійної організації інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини» ознайомився з ходом будівництва. Особливу увагу гостя привернув встановлений купол, який раніше підніс в дарунок Намісник Лаври. Отець Гліб з благословення владики Павла курирує цю благодійну організацію, надаючи необхідну підтримку її керівництву.

Наприкінці візиту отець Гліб передав Володимиру Миколайовичу подарунки від Намісника — сідалище, ікони, а також масло від мироточивих глав.

«Якщо на вашу долю випала честь будувати дім Божий, — говорив великий православний подвижник і видатний пастир святий праведний Іоанн Кронштадтський, — прийміть це як великий дар Творця, бо правиця Господня торкається того, хто будує храми, і багато гріхів простить тому Господь».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: