Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Подія

06.12.2018

Співробітники телеканалу «Інтер» нагороджені орденами УПЦ

001 З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Хрестовоздвиженському храмі Лаври відбулася зустріч журналістів телеканалу «Інтер» з Намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом.

В ході зустрічі з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі, 30-річчя відновлення чернечого життя в Лаврі і дня народження телеканалу «Інтер» митрополит Павел удостоїв співробітників одного з провідних телеканалів України орденами Української Православної Церкви Преподобного Нестора Літописця I ступеня, медалями Святого рівноапостольного князя Володимира, а також подячними грамотами.

Також владика Павел звернувся до всіх присутніх з напутнім словом, у якому подякував всьому колективу телеканалу «Інтер» за їхню працю: «Ви словом проповіді можете наставити людей на шлях, який веде до Бога. Сьогодні телебачення є практично рівноапостольним служінням, і від вас залежить безпосередньо, яку інформацію отримують люди. І коли ви приносите в серця людей мир і спокій, то це є тим засобом, який гасить полум’я ненависті і ворожнечі. Дякуємо вам за те, що ви, незважаючи ні на які перипетії, намагаєтеся максимально чесно виконувати свою роботу, підносячи глядачам ту інформацію, яка найбільшою мірою відповідає реальності. Від імені нашого Первосвятителя Блаженнішого Митрополита Онуфрія, від мене особисто і всієї братії Святої Печерської обителі прийміть найкращі благі побажання, щоб Господь зміцнював вас у всіх ваших працях і починаннях!»

На завершення зустрічі було зроблено загальне фото на пам’ять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник нагородження

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: