Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

24.08.2020

Соцвідділ Лаври збирає канцтовари для дітей

EyesОстанні дні літа готують зустріч зі школою і дітлахам, і дорослим. Не тільки учні, а й їхні батьки встигли скучити за працею, пов’язаною з освоєнням шкільних дисциплін. За традицією частину навантаження по підготовці до школи в багатодітних та малозабезпечених сім’ях беруть на себе братія соціального відділу Києво-Печерської Лаври. Ця допомога матеріальна: канцелярським приладдям, портфелями і ранцями, шкільною формою, одягом, взуттям, тобто всім необхідним.

Багато років небайдужі люди жертвують для підопічних соцвідділу, чим можуть. І весь цей час братія дякують благодійникам і молитовно поминають їх.

Цей рік видався складним. Складним як для підопічних відділу, так і для тих, хто готовий допомогти їм. Братія з розумінням ставляться до ситуації і просять по можливості не відштовхнути руку прохача, допомогти дітям з сімей, де кожна копійка на рахунку, підготуватися гідно до початку навчального року.

Браття і сестри! Можна жертвувати шкільне канцелярське приладдя, портфелі, ранці, сумки, одяг і взуття, що годяться для відвідування шкільних занять, демісезонний (можна вже й зимовий) одяг і взуття. Не зайвими будуть також продукти тривалого зберігання, антисептики, побутова хімія і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври. Безумовно, дітям буде приємно отримати до Дня знань подарунки, цукерки, солодощі, іграшки.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: