Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

12.05.2022

Соцвідділ Лаври продовжує розподіл медикаментів

017

Братія Києво-Печерської Лаври працюють без перерв та вихідних, допомагають нужденним, роздають та розвозять продукти та ліки по Україні. Цього разу насельники Печерської обителі приїхали до Чернігова та у супроводі місцевого благочинного передали все необхідне до Єлецького Успенського жіночого монастиря. Також вони передали до Мохнатинської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Чернігівського району медикаменти, де були тепло зустрінуті медичними працівниками.

Також братія побували в храмовому комплексі на честь Різдва Христового на Березняках (м. Київ) і залишили ліки для подальшого розподілу: частину ліків передадуть усім, хто їх потребує за призначенням лікаря, а інша частина одразу ж буде відправлена до хоспісів та лікарень.

Браття і сестри! Києво-Печерська Лавра дякує всім, хто зміг пожертвувати на потреби підопічних соцвідділу. Все, що отримали від вас братія, передали тим, хто потребує допомоги. Нехай Господь віддасть сторицею, бо сказано Господом: «Якою мірою будете міряти, такою відміряють вам» (Мф. 7:2).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: