Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

30.11.2018

СБУ проводить санкціоновані слідчі дії у Намісника Лаври

У ці дні триває перевірка майна Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, санкціонована державними структурами. Вчора представниками Міністерства культури почалася перевірка майна Лаври. З цього приводу владика Павел сказав наступне: «Сьогодні багато звучить питань про те, чи правомірні дії нашої державної влади по відношенню до Церкви. Певною мірою є неправомірними. Здійснюється тиск особисто на мене, лунають погрози, різного роду нападки не тільки на мене, а й на інших єпископів і священиків. Яка причина, я не знаю. Але для мене головне, щоб в нашій державі запанував мир і щоб в нашій державі запанувала правда».

Сьогодні, 30 листопада, о 8 годині ранку на територію підсобного господарства Києво-Печерської Лаври в с. Воронькові Бориспільського району Київської області прибули три автобуси з представниками СБУ з метою проведення обшуку.

«Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області, на виконання доручення слідчого управління ГУ Нацполіції в Київській області проводять санкціоновані слідчі дії у настоятеля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У межах кримінального провадження, розпочатого за фактом кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України, правоохоронці проводять обшуки за місцем проживання та розміщення майнового комплексу, який належить митрополиту Павлу (Лебідю)», — повідомляє офіційний сайт Служби безпеки України.

У Лаврі ж повідомляють про те, що цей комплекс підсобного господарства зареєстрований на Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру.

Намісник і братія Лаври просять усіх віруючих і небайдужих людей посилити свої молитви за Намісника і братію Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, які щодня підносять свої молитви за мир в Україні, за українську владу і українське військо, і щоб Господь не допустив початку релігійного протистояння в нашій багатостраждальній країні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: