Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

03.01.2012

Постраждалим від тоталітарних сект допоможуть в інформаційно-просвітницькому центрі «Надія»

На сьогоднішній день потік релігійних сект, що пропагують тоталітарні і деструктивні культи, захлеснув наше суспільство, духовно знесилене внаслідок втрати духовних орієнтирів в пострадянський період і ослаблене нестабільною економічною і політичною ситуацією. Активно «проводячи роботу», вміло використовуючи різні гачки, пастки, а часто і прийоми практичної психології, сектанти успішно реалізують свою стратегію по духовній «просвіті» наших співгромадян. Як правило, жертву зомбування, яка відвідує сектантські зібрання, чекає ізоляція від рідних, близьких і суспільства в цілому, кардинальні зміни способу життя, які в підсумку призводять до психіатричної клініки або до самогубства.

З метою допомоги людям, які потрапили в мережі сектантів, в Києво-Печерській Лаврі при Київській духовній академії і семінарії відкрився інформаційно-просвітницький центр «Надія». Дана превентивна міра спрямована проти тоталітарних і деструктивних культів.

Щотижня по суботах о 15.00 в адміністративному корпусі № 63 проводяться зустрічі інформаційно-просвітницького і профілактичного характеру.

Вхід вільний без попереднього запису

Керівник інформаційно-просвітницького центру «Надія» — професор КДА Віктор Михайлович Чернишев.
Тел.: +38(044)542-81-31

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

КДАіС курси

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: