Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

17.12.2017

Намісник Лаври відкрив виставку ікон

У Трапезній палаті храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських відбулося відкриття виставки ікон та картин, вишитих шовком. Перед початком роботи виставки Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел звернувся до всіх присутніх з напутнім словом, в якому розповів про історію ікон, яке значення вони мають в житті людей. Нагадав владика Павел про те, які чудеса пов’язані з іконами на прикладі Іверської ікони Пресвятої Богородиці, що чудеса і донині відбуваються від цих чудотворних списків.

Також митрополит Павел сказав про важливість єдності в молитві, закликавши звертатися перед іконами до Господа, Його Пречистої Матері і всіх угодників Божих за допомогою.

«Ікони відіграють особливу роль в житті людини, через них Господь за молитвами святих посилає все необхідне, — продовжив Намісник Лаври, — дивлячись на ікони, ми поклоняємося не дереву, фарбам, тканині, але первообразу, який на них зображений. Кожна людина, маючи ікони вдома, повинна молитися перед ними, просити про допомогу. І Господь неодмінно почує кожного, якщо ми з благоговінням і дбайливістю будемо ставитися до цієї великої святині».

Також владика Павел подякував організаторам виставки за їхню працю, привітав усіх з недільним днем і днем пам’яті святої великомучениці Варвари, преподобного Іоанна Дамаскіна, а на завершення окропив ікони, організаторів виставки і всіх присутніх святою водою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: