Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Заходи

07.10.2017

На відкритті виставки «Покровська» було звершено молебень

Традиційні православні виставки в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі приурочені до певних свят. 7 жовтня, незадовго до свята Покрова Пресвятої Богородиці, відбулося відкриття православної виставки «Покровська». Молебень перед початком всякого доброго діла очолив ієромонах Лукіан, після чого він преподав усім Боже благословення, побажав благодатної допомоги і Покрову Пресвятої Богородиці в трудах во славу Божу.

У 2017 році православна виставка «Покровська» розпочала роботу 7 жовтня, а 15 жовтня вона завершить роботу. Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер і критий перехід до Ближніх.

Запрошуємо ознайомитися з асортиментом ярмарку! Свої товари пропонують представники ближнього зарубіжжя, українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. До уваги відвідувачів пропонуються церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, які підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна подати записки за рідних і близьких в монастирі України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: