Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Оголошення

04.04.2020

На період карантину богослужіння в Лаврі будуть звершувати в закритому режимі

У зв’язку з поширенням на території України інфекційного захворювання COVID-19 були посилені карантинні заходи. Через це в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі з цього моменту і до офіційного закінчення національного карантину богослужіння будуть звершуватися в закритому режимі (з онлайн-трансляцією), без участі парафіян і прочан. Братія обителі продовжують підносити в храмах монастиря сугубі молитви «під час згубної пошесті», щодня молитися за тих, хто вже захворів на цю недугу, і за лікарів, які борються за життя наших співгромадян.

Переконливе прохання всім прихожанам Лаври і всім православним християнам з розумінням поставитися до даного обмежувального заходу.

Як і раніше, в період карантину в Лаврі звершуються всі уставні богослужіння і проводиться відеотрансляція богослужінь великих свят, суботніх та недільних днів, Страсної седмиці.

Для тих, хто бажає подати записки на поминання і пожертвування, це можна зробити на відповідних сторінках офіційного сайту Лаври.

Нехай Господь за молитвами Пресвятої Богородиці, заступництвом сонму угодників Києво-Печерських та всіх святих укріпить усіх нас, дарує нам сили і терпіння пережити ці випробування і пошле на всіх нас Своє благословення!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: