Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

22.09.2016

Митрополит Павел звершив ранню Літургію в Хрестовоздвиженському храмі

Наступного дня після великого свята Різдва Пресвятої Богородиці звершується пам’ять праведних Богоотців Іоакима і Анни, які «…в законній благодаті перебуваючи, Немовля богоданного народили нам», всіх батьків перевершили на землі. Також Свята Церква в цього дня святкує пам’ять обрітення і перенесення мощей святителя Феодосія, архієпископа Чернігівського.

Братське богослужіння у Хрестовоздвиженському храмі Успенської Києво-Печерської Лаври очолив Намісник обителі. Після закінчення Літургії митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел привітав усіх з попразднством Різдва Божої Матері і звернувся до віруючих з архіпастирським словом. Переказавши життєвий подвиг святителя Феодосія, владика Намісник побажав, щоб за молитвами прославленого постриженика Києво-Печерського монастиря «Господь зберігав святу обитель, зміцнив кожного з нас і сподобив бути спадкоємцем Царства Небесного».

Наприкінці богослужіння були проспівані піснеспіви свята Різдва Богородиці і величання святим, пам’ять яких відзначали цього дня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник братське богослужіння

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: