Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

18.12.2019

Києво-Печерська Лавра окормляє парафію в Канаді

003З благословення Священноархімандрита Києво-Печерської Лаври Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Канаді відкрився прихід канонічної Української Православної Церкви на честь Різдва Пресвятої Богородиці в м. Річмонд Хілл (регіон Великий Торонто). На прохання голови цієї релігійної громади протоієрея Артемія Литвинова від імені Священноначалля Святої Печерської обителі свідчимо, що цей прихід дійсно знаходиться в єдності з Українською Православною Церквою, яка несе свою спасительну місію під омофором Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

У той час, коли Константинопольський Патріархат відверто переступив межу своїх повноважень, зневажив багатовікові канони Православної Церкви і дарував так звану автокефалію українським схизматикам, в Канаді питання канонічної приналежності стоїть дуже гостро, так як там діє т. зв. «Українська православна церква» Константинопольського Патріархату. Багато людей, які не поділяють дії Патріарха Варфоломія, а також тих Помісних Церков, що його підтримали, хочуть залишатися в лоні канонічної Церкви. Саме для цього і було преподано благословення Предстоятеля Української Православної Церкви на відкриття приходу храму Різдва Пресвятої Богородиці, який духовно окормляється Свято-Успенською Києво-Печерською Лаврою.

На даний час в храмі ведуться ремонтні роботи, придбано все необхідне церковне начиння і регулярні богослужіння намічено розпочати в січні 2020 року.

Намісник Святої Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зазначив: «Відкриття цього приходу допоможе нашим співвітчизникам, які з різних причин опинилися далеко за кордоном своєї історичної батьківщини, залишатися в лоні канонічної Церкви, залишатися вірними церковному Переданню та основам Церкви. Нехай же Господь допоможе отцю Артемію в його нелегких працях, а всіх прихожан утвердить в істинній вірі і допоможе всім нам залишитися в цьому спасительному церковному кораблі і стати спадкоємцями Царства Небесного!»

Інтернет сайт храму: pravoslavie.ca

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: