Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Соціальне служіння

21.01.2019

Браття відвідали підопічних Пансіонату ветеранів праці

000

Священнослужителі з відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на чолі з ієромонахом Лукіаном ретельно підготувалися до відвідування Київського пансіонату ветеранів праці. У кожного в соціальному закладі за плечима життя, наповнене радощами і прикрощами, але тут вони можуть знайти підтримку чуйних працівників, а головне — поспілкуватися з однолітками в теплій атмосфері.

Архімандрита Гліба дуже тепло прийняли в пансіонаті. Всі, хто знаходиться в ньому, хто старше, хто молодше, прагнули поспілкуватися особисто з лаврськими гостями, поговорили про минулі великі свята — Різдво і Хрещення Господнє, з благоговінням прийнявши в дар святі ікони. Також кожному отець Гліб вручив пригощання та святкові подарунки. І, звичайно ж, всі попросили батюшок відвідувати частіше насельників пансіонату.

Браття і сестри! Братія соцвідділу висловлюють подяку усім, хто допомагає їх підопічним, а також нагадують про те, що можна жертвувати сезонний одяг та взуття, продукти тривалого зберігання, канцтовари, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври.

На вас чекають за адресою: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, корпус № 65, кабінет № 215 (номер виклику по домофону: 13). Довідки за номером телефону: 044-255-11-19, 063-229-76-98

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: