Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Архів

07.01.2020

Братія Лаври привітали Священноначалля з Різдвом Христовим

006

У двонадесяте свято Різдва Христового братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври на чолі зі своїм Намісником митрополитом Вишгородським і Чорнобильським Павлом привітали Священноархімандрита Святої Печерської обителі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

«Ви, Ваше Блаженство, є для нас приклад у всьому, — сказав владика Павел, звертаючись до Предстоятеля, — в Вас ми бачимо і доброго пастиря, який покладає свою душу за своїх овець, і прекрасного адміністратора, і істинного монаха, молитовника. Ви ведете ввірений Вам Богом церковний корабель, і завдяки Вашим зусиллям і працям Господь усіх нас зберігає в Святій Соборній і Апостольській Церкві! Нехай Новонароджене Богонемовля Христос зміцнює Вас на всіх Ваших шляхах, і ця велика радість невпинно наповнює Ваше серце! Хай береже Вас Господь!»

Також митрополит Павел від імені всієї братії подарував Блаженнішому Владиці букет квітів та пам’ятний подарунок. У свою чергу Первосвятитель подякував владиці Наміснику і братії за привітання і підніс всім пам’ятні подарунки.

Після закінчення братської трапези братія привітали свого Намісника митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла. Від імені Духовного Собору і всієї у Христі братії до владики Намісника звернувся казначей монастиря архімандрит Нестор: «Сьогодні, коли Бог Слово народжується в яслах для того, щоб позбавити людину від гріха і смерті, дозвольте, Ваше Високопреосвященство, привітати Вас з цим великим торжеством. Ми всі, Ваші вірні чада, підносимо сьогодні свої ревні молитви до Творця всіх віків, щоб Він зміцнив Вас у доброму здоров’ї, щоб дарував благодатні сили для успішного благовістя істини Христової на славу Церкви, на благо Святої Печерської обителі і усієї нашої Батьківщини на многая і благая літа!» Також братія піднесла в подарунок владиці Наміснику богослужбовий трійник: дві панагії і хрест.

У слові-відповіді митрополит Павел також привітав братію Святої Печерської обителі з Різдвом Христовим: «Бажаю завжди залишатися в обителі преподобних отців Печерських і в будинку Пресвятої Богородиці. Нехай Господь допомагає всім нам пройти той монашеський шлях, на який ми стали. Молитвами преподобних Печерських залишимося ж однією великою дружною сім’єю, допомагаючи один одному, терплячи недоліки один одного, стаючи краще і наближаючись до того, для чого всі ми сюди прийшли: до вічного спасіння у Царстві Небесному! Нехай Господь береже і зміцнює всіх нас!»

На завершення владика Намісник преподав братії пам’ятні різдвяні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: