Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Важливі новини

17.04.2020

Братія Лаври повертаються до монастиря після лікування

Під час поширення на території України гострого респіраторного захворювання COVID-19 частина братії Лаври була госпіталізована в столичні лікарні. Останнім часом багато людей, занепокоєних новинами про епідемічну ситуацію як в Києві, так, зокрема, в Лаврі. Повідомляємо, що братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври надається своєчасна і необхідна допомога.

Також хотіли б повідомити, що в ці дні після проходження лікування до Лаври повертаються шість монахів і послушників монастиря. Стан здоров’я всіх видужалих задовільний, і з часом вони повернуться до виконання покладених на них послухів. На даний час вони почуваються набагато краще, немає високої температури. Братія перебуватимуть в спеціально відведеному для них корпусі, підготовленому заздалегідь службами санепіднагляду в м. Києві. За здоров’ям братії будуть постійно спостерігати лікарі.

Також з великим сумом повідомляємо, що преставився насельник Лаври монах Никодим, який недавно поступив до Лаври зі Свято-Духова скита Почаївської Лаври. Просимо всіх помолитися за упокій його душі.

Ще раз просимо всіх прихожан Лаври і всіх православних християн посилити молитви за тих братій, які ще перебувають у лікарні, а також за всю братію Києво-Печерської Лаври, щоб за молитвами святих угодників Печерських Господь позбавив усіх нас від цієї смертоносної пошесті. Нехай береже всіх нас Господь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Схожі матеріали

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: