Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Богослужіння

30.03.2017

23-річчя несення послуху Намісника Лаври молитовно відзначив митрополит Павел

001У цей день виповнюється 23 роки з того моменту, коли владика Павел прийняв покладений на нього Церквою послух Намісника Святої Печерської обителі.

У цей знаменний для Печерської Лаври день Високопреосвященніший Намісник звершив Літургію Передосвячених Дарів у Хрестовоздвиженському храмі обителі. Митрополиту Павлу співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Ірпінський Климент, а також братія і гості монастиря в священному сані.

Після закінчення богослужіння владика Павел подякував усім за молитви, тепло згадав нині покійного Митрополита Володимира, який і благословив владику Павла нести послух намісництва, подякував за допомогу і підтримку Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, закликав наслідувати той подвиг, який понесли засновники обителі преподобні Антоній і Феодосій, всі преподобні отці Києво-Печерські. Намісник Лаври попросив пам’ятати про те, що: «Монашество — світло миру, і саме молитвами таких, що цілком присвятили себе Богу, і стоїть світ».

У слові-відповіді єпископ Климент привітав Намісника Києво-Печерської Лаври з пам’ятним днем, нагадав усім присутнім, якими нелегкими трудами завдяки мудрому керівництву за два десятки років розцвіла Печерська обитель, побажав архіпастиреві міцності сил, здоров’я і безперестанної допомоги Божої в Його нелегких трудах.

Фото Юрія Томанюка, фото и видео Дмитрия Михно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Теми

Намісник річниця

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: