Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

«Єпископ Бориспільський Антоній»

antoniyНад проектом працювали:
  • Єпископ Антоній (Паканич)
  • Запис: Юрій Дьогтєв
  • Зведення, мастеринг: Сергій Грачов, Юрій Дьогтєв (студія звукозапису «Альянс»)
  • Адміністратор: Ольга Старшевська
  • Звукова заставка: Сергій Старшевський
  • Запис заставки: студія звукозапису «Альянс»
  • Дизайн: Олександр Владимирський

Зміст 2007 р.
  1. Звукова заставка.
  2. «Взаємозв'язок віри і морального життя людини».
  3. «Велич місії святого Іоанна Предтечі». Слово на Собор Предтечі і Хрестителя Іоанна.
  4. «Святий зв'язок посту і молитви». Слово в 5-ту Неділю Великого посту.
  5. «Тільки в Богові знаходиться справжнє буття». Слово на Димитрієвську батьківську суботу.
  6. «У чому справжнє багатство людини?» Слово в 27-му Неділю після П'ятидесятниці.
Загальний час звучання: 72:36
Біографія
Антоній, митрополит Бориспільський і Броварський (у миру — Паканич Іван Іванович), керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії
  • Народився 25 серпня 1967 р. в с. Чумальово Тячівського району Закарпатської області. Батьки: батько — Паканич Іван Юрійович і мати — Паканич Парасков'я Василівна, селяни. Старша сестра Ірина одружена з протоієреєм Василієм Стойкою, настоятелем храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці м. Праги (зараз  — Православна Церква Чеських земель і Словаччини ). Молодший брат протоієрей Михаїл  — настоятель храму свт. Василія Великого с. Нижні Ремети Мукачево-Ужгородської  єпархії.
  • З 1974 р. по 1982 р. навчався в Чумальовській восьмирічній школі.
  • У 1984 р. закінчив Драгівську середню школу.
  • З 1981 р. ніс послух старшого іподиякона єпископів Мукачівських Сави (Бабинця), Дамаскіна (Бодрого).
  • З 1985 р. по 1987 р. — проходив строкову службу в армії.
  • З 1982 р. по 1992 р. — навчався в Московській духовній семінарії . По її закінченні вступив до Московської духовної академії .
  • У 1995 р. закінчив Московську духовну академію . Під час навчання ніс послух іподиякона ректорів МДА архієпископа Олександра (Тимофєєва) та єпископа Філарета (Карагодіна). За дисертацію на тему: «Послання св. ап. Павла до Римлян у руській біблеїстиці» удостоєний наукового ступеня кандидата богослов'я і залишений викладачем.
  • 4 січня 1994 р. ректором МДА, Преосвященним єпископом Дмитровським Філаретом (Карагодіним) пострижений у чернецтво на честь преп. Антонія Печерського.
  • 18 лютого 1994 р. Святішим Патріархом Московським і всієї Русі Алексієм II рукоположений в сан диякона.
  • 7 жовтня 1994 р. Преосвященнішим єпископом Філаретом (Карагодіним) висвячений у сан ієромонаха.
  • З 14 червня по 31 серпня 1995 р. — помічник інспектора МДА.
  • З 1 вересня по 31 грудня 1995 р. — секретар-референт ректора МДА.
  • З 1 січня 1996 р. по 9 вересня 2002 р. — помічник ректора МДА з представницької роботи і завідувач Церковно -археологічним кабінетом.
  • 9 вересня 2002 р. згідно з поданим проханням направлений в розпорядження Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України.
  • 26 жовтня 2002 р. призначений начальником Інформаційно -просвітницького центру Києво-Печерської Лаври.
  • 11 травня 2003 р. призначений завідувачем канцелярії Київської Митрополії Української Православної Церкви.
  • 14 березня 2004 р. Блаженнішим Володимиром, Митрополитом Київським і всієї України возведений в сан архімандрита.
  • 26 листопада 2006 р. відбулася хіротонія в сан єпископа Бориспільського, вікарія Київської Митрополії.
  • 31 травня 2007 р. рішенням Священного Синоду УПЦ призначений ректором Київської духовної академії і семінарії.
  • 24 вересня 2008 р. возведений у сан архієпископа.
  • Рішенням Священного Синоду УПЦ від 8 травня 2012 р. призначений керуючим справами Української Православної Церкви і постійним членом Священного Синоду.
  • 19 січня 2013 р. возведений у сан митрополита. Рішенням Синоду УПЦ від 25 вересня 2013 р. призначений керуючим новоствореною Бориспільської єпархією.
sermomsAntoniy1 «Проповіді наших архіпастирів»