Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Сщмч. Володимир (Богоявленський)

002Священномученик Володимир (Богоявленський), митрополит Київський і Галицький, (1848-1918) прийняв мученицьку кончину 25 січня (7 лютого за новим стилем) 1918 року. Його чесні мощі були знайдені влітку 1992 року і покладені в Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври. Пам'ять священномученика Володимира звершується 25 січня (7 лютого) — день кончини, 14 (27) червня — набуття мощей, і в Соборах святих: новомучеників і сповідників Церкви Руської, Київських, Києво-Печерських, преподобних Дальніх печер, Московських, Санкт-Петербурзьких, Самарських і Тамбовських.

«О, якби наше юнацтво усвідомлювало, скільки прекрасного, великого і гідного поваги полягає в благочесті! Воно перестало б сміятися над ним... Не дозволяйте духу світу вводити вас в оману, коли він намагається представити вам благочестиве життя в самому непривабливому вигляді, як життя вкрай важке, неприємне, нерозумне...»
Священномученик Володимир (Богоявленський), митрополит Київський і Галицький
Ви можете почути такі проповіді і бесіди священномученика: Бесіди про виховання 1. Про причини поганого виховання в наш час 2. Про необхідність, сутність і початок виховання 3. Про виховання благочестя і побожності 4. Про необхідність спільного виховання сім'ї, школи і Церкви 5. Про виховання послуху 6. Про виховання правдивості 7. Про виховання самообмеження 8. Про виховання почуття сором'язливості 9. Про заздрість 10. Про батьківську пильність 11. Про боротьбу з головним пороком дитини 12. Про покарання як виховний засіб Євангеліє дитинства. Пастирські бесіди з дітьми 13. Про благочестя 14. Про користь благочестя 15. Про жагу знання і любов до навчання 16. Про послух 17. Про лагідність і смиренність 18. Про працелюбність Формат запису: МР3 Загальний час звучання 4 години 7 хвилин З питань придбання звертайтеся за тел: +38 (044) 255-11-12 www.lavra.com Vladimir Проповіді і бесіди священномученика