Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Коментарі

24.07.2018

З приводу деяких фотоматеріалів на виставці «Хресний шлях Лаври»

В рамках святкування 30-річчя відродження чернечого життя в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі напередодні дня пам’яті засновника обителі преподобного Антонія Печерського Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій відкрив фотовиставку «Хресна дорога Лаври» в Трапезній палаті храму преподобних Антонія і Феодосія Печерських. У відкритті також взяли участь Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архіпастирі, духовенство, чернецтво з різних країн світу.

Експонатами є фотографії з історії Києво-Печерської Лаври дореволюційного періоду, періоду 20–30-х років XX століття, коли гоніння на Церкву були найбільшими, воєнного та повоєнного періоду, часу, коли Лавра була закрита, а також фото Лаври після відродження в ній чернечого життя 30 років тому і сучасні види монастиря.

Також на виставці представлені фотоматеріали, на яких відображена історія Лаври, зокрема відзначені моменти приїзду представників влади різних держав (починаючи з відкриття монастиря в 1988 році). Хотілося б відзначити, що високопоставлені гості відвідували Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру в рамках офіційних візитів в Україну на запрошення вищих посадових осіб державної влади.

У зв’язку з погрозами закриття виставки було прийнято рішення звернутися до представників дипломатичних місій 35 країн: Російської Федерації, Сполучених Штатів Америки, Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Греції, Грузії, Данії, Естонії, Ізраїлю, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Люксембургу, Македонії, Мальти, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Португалії, Республіки Кіпр, Румунії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чеської Республіки, Швеції. Публікуємо копії розісланих листів для ознайомлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: