Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Слово Намісника

05.06.2018

Вітальне слово до відкриття фестивалю «Божі діти»

митрополит Павел

ОРГАНІЗАТОРАМ, УЧАСНИКАМ І ГОСТЯМ

ІІІ ФЕСТИВАЛЮ ДОБРОТИ ТА ДИТИНСТВА

«БОЖІ ДІТИ»

5 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ

Ваші Високопреосвященства і Преосвященства!

Шановні отці, брати і сестри!

Дорогі діти!

Радий вітати всіх, хто зібрався сьогодні на Фестивалі «Божі діти», щоб проявити свою любов до наших дітей — майбутнього нашої Церкви і Держави!

З давніх давен чернечі обителі були центром культури, освіти і науки. Також монастирі виконували значну соціальну і просвітницьку роботу та допомагали всім, хто цього потребував. Для нашої землі таким центром була Києво-Печерська Лавра. Протягом усього часу свого існування братія Лаври у співпраці з усіма людьми доброї волі завжди намагалася окрім молитви допомогти справами милосердя. Не стало виключенням і сьогодення. З допомогою та благословенням Божим, молитвами Печерських святих отців, ми, у міру своїх сил, продовжуємо виконувати євангельські настанови Господа нашого Іісуса Христа та заповіти засновників обителі — преподобних Антонія і Феодосія Печерських справами милосердя.

Для нашої обителі 2018 рік — це особливий та святковий рік. Цьогоріч ми святкуємо 30-річчя відновлення чернечого життя в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі — колисці Православ’я на Русі. З відновленням чернечого життя відновилась і соціальна робота обителі. Так милістю Божою в Святій Лаврі діє Соціальний відділ, завдячуючи зусиллям якого багато тих, що потребують допомоги, постійно її отримують.

Одним з важливих та пріоритетних напрямків відділу є підтримка дітей. Саме тому 3 роки тому в обителі з’явилась ініціатива, яку благословив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, проводити Православний благодійний фестиваль для дітей «Божі діти», на який стали запрошувати юнаків та дівчат з усіх регіонів нашої Батьківщини. У зв’язку з цим хотів би особливо відзначити допомогу в організації та підтримці цього заходу Благодійного фонду «Святих благовірних князів Бориса і Гліба».

На відкритті цього Фестивалю доброти і дитинства  хочу побажати всім, хто допомагає дітям, щоб Всемилостивий Господь преподавав Своє благословення і Свої щедрі та багаті дари! А присутнім, особливо дітям, бажаю бути слухняними і всім серцем любити Бога, щоб по-справжньому стати Божими дітьми.

Боже благословення нехай перебуває з усіма вами!

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,
Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: