Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Різне

18.07.2018

З приводу т. зв. «молебню» у стін Лаври

Стало відомо про те, що жителів столиці запрошують на нібито «молебень», який планується провести на початку серпня в Києво-Печерській Лаврі. Як повідомляють організатори даної акції, вона буде проводиться як «Молитва за зниження цін на громадський транспорт в Києві».

У свою чергу священноначалля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври доводить до відома жителів Києва, які іменують себе православними християнами, що даний захід планується без благословення і без узгодження з Намісником і братією монастиря.

Щодня під час усіх богослужінь, які звершуються в Києво-Печерській Лаврі, в тому числі і під час молебнів, підносяться молитви за Київ, за мир в Україні та за добробут українського народу. У той же самий час братія Лаври не мають наміру брати участь в політичних акціях, які прикриваються авторитетом Церкви. До чого закликаємо і всіх православних християн. Тих же, хто бажає помолитися в лаврських храмах, запрошуємо взяти участь в богослужіннях, які встановлено звершувати в нашій святій обителі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: