Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Огляд ЗМІ

18.08.2022

«Я дякую Богу, що Господь дарував нам такого Предстоятеля Церкви»

митрополит Павел

001Архієреї Української Православної Церкви розповіли про те, яким вони бачать Предстоятеля у його щоденному служінні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Намісник Києво-Печерської Лаври висловив свою думку про Блаженнішого Владику: «Він ніколи не дає спуску собі й таким чином надихає нас на молитву, піст та духовні подвиги».

«Я дякую Богу, що Господь дарував нам такого Предстоятеля Церкви, – продовжив владика Павел. – І цим все сказано – який повинен бути Предстоятель. В нього людяність, в першу чергу, глибока віра і спілкування з людьми. Я мав можливість – і маю можливість – жити, служити, бачити з 1984 року. І Владику, який був тоді ще ігуменом, благочинним Троїце-Сергієвої Лаври, як він відносився до студентів, до братії. Якщо хтось чогось не може виконати або забуває, він сам починає це все робити. Далі те, що він ніколи не дає спуску, розслабитись, сам собі. І він надихає на молитву, на піст, на ті подвиги, які – на превеликий жаль – між нами, монахами, не завжди є. Це довга молитва, по закону яка має бути. І найголовніше – людяність, його любить народ. Для Предстоятеля, для священнослужителя це саме головне. Любов до Бога і до ближнього, поєднуючись, тому що Бога ми не побачимо ніколи, якщо не полюбимо ближнього свого. Якщо ми не служимо ближньому, якщо ми не виділяємо йому того, що людині часто не хватає – спілкування та духовних настанов».

джерело: https://news.church.ua/2022/08/17/vipovnyujetsya-73-roki-z-dnya-narodzhennya-blazhennishogo-mitropolita-onufriya-video/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: