Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Слово Намісника

17.05.2016

Вітання з Вознесінням Господнім (відео)

митрополит Павел

Намісник Києво-Печерської Лаври у відеозверненні привітав усіх з великим святом — Вознесінням Христовим, нагадавши про духовне значення євангельської події, яку ми незмінно святкуємо вже два тисячоліття. За словами владики: «…майже дві тисячі років звершуються дивні чудеса, які непідвладні людському розуму, людському розумінню. Творець Всесвіту приймає людську плоть, спілкується з людиною, викупляє її від прокляття і смерті і зводить в Своє перше надбання Своїм Славним Воскресінням».

Владика навів слова святителя Філарета (Дроздова) про те, що Господь, підносячись на небо, благословив апостолів, і в особі апостолів — весь людський рід. Значить, не припиняється це благословення до сьогоднішнього дня.

Митрополит Павел говорить про те, що людина сама вибирає життєвий шлях. Вона сама себе готує до вічного життя або до мук. Спаситель прийде у Славі вдруге не для того, щоб вчити, а для того, щоб кожній людині віддати за її труди.

Владика закликав: «…ми повинні прагнути в земному житті до преображення його, для того, щоб, коли прийде час, разом з Господом піднеслися і разом з Господом сіли праворуч Його Божественної слави».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: