Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

01.12.2018

Вітання з Днем прокуратури

Генеральному Прокурору України

Луценку Ю. В.

 

Шановний Юрію Віталійовичу!

 

Прийміть сердечні вітання з днем Вашого професійного свята від мого імені і від імені всієї у Христі братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. За своїм визначенням прокуратура є тим органом, що покликаний від імені держави здійснювати вищий нагляд за дотриманням законодавства, прав, свобод людини.

«Не в силі Бог, а в правді», — сказав один з найбільш шанованих святих нашої Церкви благовірний князь Олександр Невський, який під час свого земного життя прославився неймовірною любов’ю до своєї земної Батьківщини і вірністю Церкві Христовій. І тому в цей день дозвольте побажати Вам і всім співробітникам підвідомчої Вам структури завжди залишатися вірними тим принципам та ідеалам порядку і справедливості, які лежать в основі нашої державності.

Нехай Всемилостивий Господь безперестанно допомагає Вам у Ваших нелегких трудах на благо нашої багатостраждальної України, її народу і війська, а молитви у Печерських святинь невпинно підносилися і будуть підноситися за Вас і за всіх, хто працює для процвітання нашої держави — України.

З глибокою повагою,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: