Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

21.05.2019

Вітання Володимиру Зеленському зі вступом на посаду Президента України

митрополит Павел

Президенту України

Володимиру Зеленському

Ваша Високодостойносте,
шановний Володимире Олександровичу!

_Президенту_РУС_PDF_ІнаугураціяВ цей день Ви офіційно вступили на посаду Президента України. Дозвольте від себе особисто, а також від усієї братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври привітати Вас з цією знаковою в Вашому житті і в житті всіх українців подією.

Волею більшості наших співвітчизників Ви були обрані лідером українського народу. За всю новітню історію України вперше кандидат в Президенти України отримав такий високий кредит довіри від громадян. Щиро бажаємо Вам гідно пройти цей шлях Голови Української держави і Гаранта Конституції, до якого сьогодні Ви були призвані.

У своїй інаугураційній промові Ви сказали такі важливі для нашої України і для кожного українця слова: «Першочерговим завданням для нас є встановлення миру в Україні». Віримо, що як Головнокомандувач Збройних сил України та Голова держави Ви зробите все можливе, щоб довгоочікуваний мир запанував на нашій багатостраждальній землі, щоб більше ніколи не лились сльози матерів, жінок і дітей, щоб не лунали постріли і всі ми в мирі та єдності йшли тим шляхом, який заповідав нам Сам Господь: «Нехай будуть всі єдині» (Ін. 17:21).

Цілком і повністю підтримуємо Ваші ініціативи стосовно того, що нам треба будувати країну на засадах єдності, а не на тих принципах, які розхитують і розділяють наше суспільство. Тому сподіваємось, що час Вашої президентської каденції ввійде в історію України як період не протистояння, а миру, в тому числі і в церковному житті.

Призиваючи на Вас Боже благословення, щиро бажаємо Вам наснаги і мудрості в керуванні нашою державою.

З глибокою повагою та молитвами за Вас і нашу Україну,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

митрополит Вишгородський и Чорнобильський Павел з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: