Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

24.06.2019

Вітання Предстоятелю УПЦ з днем тезоіменитства

митрополит Павел

Його Блаженству,

Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України,

Предстоятелю Української Православної Церкви

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владика і Отець!

_Блаженнішому-УКР-PDF-Тезоим-2019_1Від імені Духовного Собору і всієї у Христі братії дозвольте привітати Ваше Блаженство з днем Вашого небесного покровителя.

Своїм прикладом Ви показуєте нам всім, не тільки монахам, але й всій Вашій Богом береженій пастві, яким повинен бути справжній християнин. У Вашій особі ми бачимо істинного молитовника, доброго пастиря, прекрасного адміністратора, чуйного архіпастиря, який невпинно підносить до Бога свої молитви. Всі справи, Ваше Блаженство, Ви починаєте і закінчуєте молитвою.

Ви робите величезний внесок в утвердження православної єдності, залишаючись духовним лідером мільйонів українців, що зберігають вірність канонічному Православ’ю. Ви, за словами святого апостола Павла, закликаєте нас: «…остерігайтеся тих, ширять незгоди та зневіру проти науки, якої ви навчились» (Рим. 16:17). І ми по силі своій намагаємося цьому слідувати. Ваше життя, яке з самої юності було присвячене служінню Богу і Його Святій Церкві, є орієнтиром для нас. Ваше Блаженство, Ви невпинно закликаєте своїх чад жити за заповідями Господніми, щоб усім нам разом з Вами перебувати з «правдою, благочестям, вірою, любов’ю, терпеливістю, лагідністю» (1Тим. 6:11).

У цей урочистий день просимо, щоб за молитвами Вашого небесного покровителя — преподобного Онуфрія Великого, а також преподобних Антонія і Феодосія Печерських — засновників Печерської обителі, Священноархімандритом якої Ви є, Господь послав Вашому Блаженству зміцнення душевних і тілесних сил, миру і невичерпної допомоги Божої у Вашому нелегкому Першосвятительському служінні.

Із синівською любов’ю,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

з братією у Христі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: