Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

16.08.2019

Вітання Предстоятелю УПЦ з 5-річчям інтронізації

митрополит Павел

Його Блаженству,

Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію,

Предстоятелю Української Православної Церкви,

Священноархімандриту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владика і Отець!

_Блаженнейшему_УКР_PDF_ИнтронизацияУ 5-річчя Вашої інтронізації прийміть від імені Духовного Собору і всієї братії Києво-Печерської Лаври найщиріші і найсердечніші вітання.

Ваше Блаженство, пройшло п’ять років з моменту Вашої інтронізації на престол Київських Первосвятителів! Соізволенням Святого Духа через обрання Вас єпископатом Української Православної Церкви своїм Предстоятелем Ви були поставлені архіпастирем на древню Київську кафедру. Дивлячись на приклад Ваших святих попередників — святителів Михаїла, Іларіона, Петра, Олексія, священномучеників Макарія, Володимира і Костянтина — митрополитів Київських, Ви з такою ж самовідданістю несете в наш непростий час своє служіння, показуючи і нам приклад того, яким повинен бути справжній служитель Престолу Божого.

Архієрейське, а тим більш Першосвятительське служіння, в усі часи було найвідповідальнішим в житті Церкви і всього суспільства, але з Божою поміччю Ви є для нас усіх тим керманичем, який веде правильним шляхом ввірений Вашому піклуванню церковний корабель. Всупереч всім випробуванням, всім спокусам, всупереч утискам з боку можновладців Ви ніколи не дозволяли собі відійти від того, чого вчить нас Свята Церква і церковне Передання, залишаючись вірним традиціям і уставам Православної Церкви.

Нехай Всемилостивий Господь невпинно береже Ваше Блаженство у всіх Ваших трудах і починаннях, посилає Вам здоров’я душевне і тілесне, а радість про Воскреслого Христа Іісуса завжди наповнює Вашу душу.

Із синівською любов’ю,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: