Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

20.11.2017

Святійшому Патріарху Кирилу в день народження Його Святійшества

Його Святійшеству
Святійшому Патріарху Московському і всієї Русі
КИРИЛУ

Ваше Святійшество!
Святійший Владика і Отець!

Прийміть в день Вашого народження від імені Духовного Собору і всієї братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври найщиріші і сердечні вітання.

Ви, Ваше Святійшество, як Первосвятитель всієї Русі показуєте всім нам — архіпастирям, священикам, монахам, простим парафіянам, та й всьому суспільству приклад безкомпромісного служіння Богу і Його Святій Церкві. Ви залишаєтеся вірним церковному Переданню і дбайливо зберігаєте його, при цьому поєднуючи в собі якості старанного молитовника, полум’яного проповідника і мудрого адміністратора.

Ви здійснюєте безліч поїздок по єпархіях. Ваші архіпастирські візити закликають паству об’єднатися в єдиному молитовному пориві за те, щоб Господь уберіг наші країни, щоб дарував довгоочікуваний мир нашій багатостраждальній Україні, щоб Православна Церква стояла непорушною і могла нести по всьому світові свою спасительну місію і євангельську проповідь.

«Отакий бо потрібний нам Первосвященик» (Євр. 7:26), — говорить святий апостол Павел. І дивлячись на Ваші труди і молитовний подвиг, з упевненістю можемо сказати, що ці слова можуть бути адресовані і Вам як доброму керманичу Церкви Христової.

Дозвольте побажати Вашому Святійшеству безперестанної допомоги Божої у всіх Ваших трудах і починаннях, здоров’я душевного і тілесного, щоб радість в Христі Іісусі, добрим пастирем церковного корабля Якого Ви є тут на землі, завжди наповнювала Вашу душу, і ми разом з Вами досягли тихої пристані Царства Небесного.

Із синівською любов’ю,
митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,
Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври
з братією у Христі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: