Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

08.12.2017

Вітання Митрополиту Онуфрію в річницю архієрейської хіротонії Його Блаженства

Його Блаженству,

Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України

ОНУФРІЮ,

Предстоятелю Української Православної Церкви

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владика і Отець!

 

У річницю Вашої архієрейської хіротонії прийміть, Ваше Блаженство, від Духовного Собору і всієї братії Успенської Києво-Печерської Лаври наші найкращі побажання і вітання.

Як Священноархімандрит Києво-Печерського монастиря, Ви, Ваше Блаженство, є для кожного насельника цієї древньої обителі зразком справжнього монашеського подвигу і самовідданого служіння Церкві Христовій.

Ви, як богомудрий архієрей, як Первосвятитель Української землі, звершуєте безліч архіпастирських візитів в єпархії нашої Святої Церкви, відвідуючи безліч святих місць. Буваючи в паломництвах на Горі Афон — в Першому уділі Пресвятої Богородиці, Ви молитеся про богохраниму країну нашу Україну, про боголюбивий її народ, про її воїнство і власті. Ви возносите свої молитви за мир в нашій державі і за всю Вашу багатомільйонну паству, яка залишається вірною канонічному Православ’ю під Вашим святительським омофором. Віримо, що благословення Гори Афон, яке приніс на Київські пагорби преподобний Антоній майже тисячу років тому, неодмінно буде перебувати тут до кінця віків.

«Отакий бо потрібний нам Первосвященик» (Євр. 7:26), — сповіщає Святе Євангеліє про те, які якості бажані Богу в Його Обранці. Ми, Ваші чада, бачачи Ваші труди і подвиги, підтверджуємо, що ці слова повною мірою можна віднести і до Вас, Ваше Блаженство! Наш Небесний Отець в непростий час обрав Вас на це служіння, тому щиро бажаємо, щоб Всемилостивий Господь укріпив Вас в доброму здоров’ї, дарував сили душевні і тілесні, дарував Свою допомогу Вам у Вашому Першосвятительському служінні, до якого Ви були покликані визначенням Архієрейського Собору нашої Церкви і Промислом Божим стали на чолі нашого церковного корабля.

 

Із синівською любов’ю, Павел,

митрополит Вишгородський і Чорнобильський,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: