Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

16.08.2018

Вітання Блаженнішому Митрополиту Онуфрію з річницею інтронізації

Його Блаженству,

Блаженнішому Онуфрію,

Митрополиту Київському і всієї України,

Предстоятелю Української Православної Церкви,

Священноархімандриту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

 

Ваше Блаженство!

Блаженніший Владика і Отець!

 

Дозвольте від імені Духовного Собору і всієї братії Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври привітати Вас, Ваше Блаженство, з днем інтронізації.

Божою милістю чотири роки тому Ви обранням архіпастирів Української Православної Церкви були поставлені нашим Першосвятителем. Кожна Ваша проповідь, кожне Ваше слово, де б Ви не звершували богослужіння, завжди пронизані великою любов’ю до пастви, до народу Божого, до нашої країни, і в кожному цьому слові ми бачимо заклик до миру. Своїм авторитетом, своєю безперестанною молитвою, архіпастирськими візитами Ви укріплюєте всіх нас, вірних чад Української Православної Церкви, в вірі, усталюєте в істинності Православ’я і вказуєте той єдиний шлях, який веде до тихої пристані Царства Небесного.

Завдяки Вам, Ваше Блаженство, і Вашому мудрому управлінню Українська Православна Церква продовжує залишатися в канонічній єдності з усією повнотою Вселенської Православної Церкви, перебуваючи в євхаристійному спілкуванні з усіма Помісними Православними Церквами, про що свідчить кількість гостей, які прибули на святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі, а також 30-річчя відродження чернечого життя в Лаврі.

«Отакий бо потрібний нам Первосвященик» (Евр. 7:26), — взиває святий апостол Павел, і, дивлячись на Ваші труди, дивлячись на Ваш подвиг молитви, побачивши, скільки людей йде за Вами по всій Україні і скільки людей в молитві, з іконами в руках пройшли хресним ходом від пам’ятника святого князя Володимира до Києво-Печерської Лаври, ми всі розуміємо, що Ви ведете ім’ям Христовим нашу Українську Церкву вірним шляхом.

Нехай же Всемилостивий Господь укріпить Вас, Блаженніший Владика, в цьому нелегкому служінні, дарує Вам здоров’я з довголіттям на многая і благая літа!

 

Із синівською любов’ю,

 

митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,

 

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

 

з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: