Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Вітання

17.08.2020

Вітання Блаженнішому Митрополиту Онуфрію в річницю інтронізації

митрополит Павел

Його Блаженству,

Блаженнішому ОНУФРІЮ, Митрополиту Київському і всієї України,

Предстоятелю Української Православної Церкви,

Священноархімандриту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври


001Ваше Блаженство!

Блаженніший Владико і Отець!

Від імені Духовного Собору і всієї братії Києво-Печерської Лаври прийміть сердечні вітання до 6-річчя Вашої інтронізації, коли Ви Промислом Божим і рішенням богомудрих архіпастирів були обрані на давню кафедру Київських Митрополитів.

З раннього дитинства Ви, Ваше Блаженство, присвятили своє життя Богу, в роки безбожного правління Ви стали студентом духовних шкіл, прийняли чернечий постриг, стали священиком. У непростий час Господь покликав Вас до архіпастирського служіння, коли Ви разом з богомудрими архієреями відстояли канонічність Українського Православ’я на Харківському Архієрейському Соборі, коли був обраний Предстоятелем УПЦ пріснопам’ятний Блаженніший Митрополит Володимир. Воістину історичною подією є і Ваше обрання на кафедру Київських святителів.

Немає жодного сумніву в тому, що з волі Божої Ви стали на чолі Української Православної Церкви під час складних випробувань як для нашої України, так і для нашої Церкви. І ось зараз, коли триває розділення Тіла Христового, Ви мудро ведете церковний корабель із самовідданою любов’ю і твердою вірністю канонам Церкви.

Завдяки Вашим трудам, молитвам, проповіді, збільшується число вірних нашої Святої Церкви, будуються храми, збільшується число єпископату і духовенства Церкви Христової, завдяки Вашому прикладу і всі ми наповнюємося сил і надалі стояти на стороні правди. Дивлячись на Ваші труди, на Ваш особистий подвиг, і ми, братія Лаври, Священноархімандритом якої Ви перебуваєте, продовжуємо неухильно стояти в Православній вірі, залишаючись вірними канонічному Православ’ю і Вашому Блаженству.

Нехай в день Вашої інтронізації на Київський Митрополичий престол Всемилостивий Господь укріпить Вас, Ваше Блаженство, в доброму здоров’ї, пошле Вам Свою всесильну допомогу, зміцнить Ваші душевні і тілесні сили на многая і благая літа!

Із синівською любов’ю

Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський,

намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

з братією

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: