Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

26.05.2014

Вийшло у світ нове видання Тріоді

lavra.ua

 

З благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, при Наміснику Успенської Києво-Печерської Лаври митрополитові Павлі вийшло в світ нове двокольорове видання Пісної і Цвітної Тріоді.

«Тріодіон» був знову надрукований церковнослов’янським комп’ютерним шрифтом редакцією православного видавництва «Фенікс». При цьому був підправлений ряд неточностей, пунктуаційних та орфографічних помилок існуючих до цього видань.

В основі даного випуску лежать Тріоді, видані в Успенській Києво-Печерській Лаврі на початку ХХ століття. Як і старовинне видання, книги відрізняються великим розміром шрифту, наявністю мальовничих гравюр, містяться читання з синаксаря, також є необхідна вказівка по Марковим главам щодо великопостного періоду.

Крім того, у видання цього року введено зміст, є закладка для зручності користування. Були усунені помилки і згідно з новими правилами пунктуації внесені відсутні коми. Завдяки золотому тисненню на обкладинці, якісному друку на білосніжному папері, ці богослужбові книги можуть стати достойним подарунком для будь-якого православного храму.

Нагадаємо, Тріоді містять тексти змінюваних молитов рухомого річного богослужбового кола, дати яких залежать від дня святкування Великодня: від підготовчих седмиць до Великого посту (Неділя про митаря і фарисея) до першої неділі після свята Святої Трійці (Неділя Всіх святих). Перші дві підготовчі седмиці Тріоді використовуються тільки в недільній службі в Неділю про митаря і фарисея і в Неділю про блудного сина, починаючи зі служби в суботу перед Неділею про Страшний Суд — щодня. Спочатку Тріодь існувала у вигляді єдиного збірника, а потім була розділена на дві частини: Тріодь Пісну і Тріодь Цвітну.

Богослужбові книги вже в продажу, в тому числі в книжкових крамницях Києво-Печерської Лаври.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: