Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

" width="100%" height="420" frameborder="0" allowfullscreen>

Конференції

26.03.2019

Відкриття студентської науково-практичної конференції КДАіС

002

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Лаврі розпочала роботу Х Науково-практична студентська конференція «Студентська наука в духовній школі». Організатором конференції виступає Київська духовна академія і семінарія УПЦ.

Розпочала роботу конференція з вітального слова Першосвятителя, який нагадав, що в цьому році конференція приурочена до 240-річчя з дня народження видатного православного ієрарха святителя Філарета (Амфітеатрова, 1779-1857), митрополита Київського і Галицького. Блаженніший Владика у своєму зверненні до організаторів та учасників заходу зазначив: «Студентська конференція дає змогу поділитися своїми напрацюваннями не тільки з однолітками, але й з досвідченими професорами. В дискусіях можна почути зауваження та рекомендації, які допоможуть скорегувати розпочаті дослідження, вдосконалити їх. Саме на ґрунті студентської науки у вищих навчальних закладах має виростати наука фундаментальна. Кожен успішний вчений був колись наполегливим студентом. Я вірю, що і серед вас у цій залі є ті, хто вже у недалекому майбутньому буде робити свої внески у вітчизняну науку».

На завершення Блаженніший Митрополит Онуфрій призвав на всіх Боже благословення.

У пленарному засіданні студентської конференції взяв участь Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр подякував владиці Павлу за «постійне добре ставлення до Київських духовних шкіл, за невпинну допомогу і, звичайно ж ми, професорсько-викладацький колектив КДАіС і студенти, просимо Ваших молитов і молитов братії за наші духовні школи». У слові-відповіді владика Павел подякував єпископу Сильвестру за теплі слова і побажав організаторам та учасникам конференції плідної роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: