Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

" width="100%" height="420" frameborder="0" allowfullscreen>

Слово Намісника

18.10.2017

Відкритий лист-подяка митрополита Павла

митрополит Павел

У ці дні, коли навколо головної святині не тільки нашого народу, а й усього Православного світу — Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври могли розвернутися трагічні події, від імені всієї братії хотів би подякувати всім небайдужим людям за підтримку і допомогу.

Світова історія свідчить, що війни на релігійному грунті є найбільш кровопролитними. Провокаційні заяви і погрози у бік Києво-Печерської Лаври могли призвести до вчинення безчинств, але Божою милістю і під захистом Пресвятої Богородиці цього вдалося уникнути. Віримо, що Господь Своєю всесильною десницею торкнувся сердець багатьох людей в ці дні і напоумив тих, хто замислював лукаве проти нашої спільної святині, в якій вже майже тисячу років підносяться молитви за мир у всьому світі

Дякуємо всім тим віруючим людям, які молилися в ці дні разом з нами не тільки в стінах Києво-Печерської Лаври, але і по всій Україні, у всіх монастирях і на парафіях. Завдяки вашій молитві, дорогі брати і сестри, Господь дарував нам в мирі пережити ці дні і зберегти радість свята Покрови Пресвятої Богородиці в наших серцях, не затьмарюючи їх негараздами і конфліктами.

Особливі слова подяки хотілося б адресувати представникам влади, керівництву силових структур: СБУ, Генеральної прокуратури України, МВС України, Національної поліції України, а також загонам козаків і добровольцям за те, що з метою уникнення заворушень були вжиті всі заходи безпеки, котрі дозволили заздалегідь попередити можливість будь-якого конфлікту.

Дякуємо журналістам, які, спираючись на свої професійні якості, висвітлили богослужіння свята Покрови Пресвятої Богородиці в засобах масової інформації відповідно до релігійної етики, не піддаючись спокусі скористатися ситуацією і підготувати якийсь провокаційний матеріал в стилі «сенсацій» і «дешевого піару», який суперечив би істині і завдавав би шкоди національним інтересам.

У головному монастирі України, Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі — у всіх її храмах під час усіх богослужінь, під час читання невсипущого Псалтиря братія моляться за нашу богоспасенну Україну, за владу, воїнство і боголюбивий народ її, моляться за те, щоб довгоочікуваний мир запанував в нашій країні, а всякого роду негаразди пройшли, і всі ми разом жили під мирним небом і «єдиними устами і єдиним серцем» прославляли в Трійці Єдиного Господа!

Благословення Господнє нехай перебуває з усіма Вами!

Митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,

Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: