Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

31.12.2019

Видано книгу про сщмч. Володимира і періоді гонінь на Церкву

lavra.ua

001З благословення Священноархімандрита Святої Печерської обителі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і за Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла побачило світ видання матеріалів Міжнародної наукової конференції «Київський Митрополит сщмч. Володимир (Богоявленський) і початок гонінь на Православну Церкву в ХХ столітті».

Нагадаємо, що конференція проходила в Печерській обителі 7-8 лютого 2018 року і була приурочена до 100-ліття дня убивства священномученика Володимира (+7 лютого 1918 року). Відомі богослови, історики та дослідники, грунтуючись на маловідомих архівних джерелах, досліджують факти гонінь і репресій радянської влади, спрямованих на духовенство і вірних Православної Церкви.

Намісник Лаври митрополит Павел адресував слова подяки всім, хто був причетний до проведення конференції та випуску цього видання, а особливі слова вдячності прозвучали на адресу Дейнеги Володимира Петровича та його дружини Олени Геннадіївни. У слові напуття читачам владика Павел висловив надію, що ця книга «…стане для всіх школою і училищем благочестя. Тому що без прикладу мучеництва складно уявити і милосердя Боже, яке виливається на людину. Скільки людей приходило до Христа на прикладі того чи іншого мученика. Тому сторінки, написані кров’ю мучеників, засвідчені їх життям і подвигом, є яскравим прикладом любові до Бога. Вони є молитовники і швидкі заступники перед Престолом Божим для нашого повчання і для нашого спільного спасіння».

Видання може зацікавити фахівців в області історії Церкви і політики радянського режиму, а також священнослужителів і всіх, хто цікавиться церковною історією.

Придбати це видання можна в книжкових крамницях Києво-Печерської Лаври, а також в інтернет-магазині lavra.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: