Топ-100

Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Різне

01.07.2020

У Лаврі відбудеться виставка-ярмарок «Петропавлівська»

Петропавлiвська_2020-v24 липня поточного року в Лаврі розпочне роботу виставка-ярмарок, приурочена до дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Цього року свою продукцію запропонують представники українських єпархій, церковних видавництв і майстерень з монастирських обителей. Відвідувачів може зацікавити церковне начиння і предмети, ікони, духовна література, музичні твори та церковні піснеспіви в аудіо- та відеозапису, православні фільми на сучасних цифрових носіях, вироби майстрів різних напрямків народних ремесел, вироби швейного виробництва, лікувальні трав’яні збори, монастирські чаї, що підтримують загальний тонус організму, мед різних сортів, продукти бджільництва, воскові свічки.

Також можна буде подати записки за рідних і близьких в православні храми і монастирі.

Завершить роботу виставка 12 липня, в день пам’яті святих апостолів Петра і Павла. Режим роботи — з 9.00 до 19.00 години (вхід вільний), територіальне розташування — Нижня Лавра, вулиця, що веде до Дальніх печер.

У зв’язку з карантинними обмеженнями виставка буде проходити тільки на вулиці. Всім бажаючим відвідати виставку-ярмарок необхідно дотримуватися карантинних заходів: соціальну дистанцію, а також бути в масках! Якщо відчуваєте нездужання, будь ласка, залишайтеся вдома! Дякуємо за розуміння!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: