Онлайн трансляція | 12 вересня

Назва трансляції

Презентація

01.09.2020

Святу Успіння Богородиці присвячений черговий випуск «Печерського Благовісника»

001До двунадесятого свята Успіння Пресвятої Богородиці, яке є головним престольним торжеством нашої святої обителі, приурочений останній випуск журналу «Печерський Благовісник». Також цей номер присвячений 20-річчю освячення відродженого Успенського собору, який до цього майже сім десятиліть перебував у руїнах.

Журнал випускається з благословення Священноначалля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, і на перших сторінках видання опубліковані два інтерв’ю. Відкриває номер бесіда зі Священноархімандритом Святої Печерської обителі, Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм, потім йде слово Намісника Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла до свята Преображення Господнього.

У рубриці «Лавра сьогодні» привідкривається внутрішнє життя монастиря, де розміщені фото насельників, опис того, як братія несуть послух на просфорні, а також інші новини з життя Третього уділу Пресвятої Богородиці.

Далі йдуть матеріали богословського напрямку, також читачам пропонується доторкнутися до подій з минулого в розділі «Сторінками Лаврської історії», де можна дізнатися про преподобного Євфимія, схимника Печерського, ознайомитися з записками архідиякона Павла Алеппського, відкрити для себе нове в історії виникнення і особливостях звершення Акафіста Успінню Пресвятої Богородиці, символіці Її ікони «Печерська» («Свенська»), а також інші духовно корисні статті.

«Печерський Благовісник» можна придбати у всіх церковних крамницях і храмах Києво-Печерської Лаври, а також в інтернет-магазині lavra.com, перейшовши за цим посиланням: https://lavra.com/zhurnal-pecherskiy-blagovestnik/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Редакція сайту www.lavra.ua

Щотижнева розсилка тільки важливих оновлень
Новини, розклад, нове в розділах сайту

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: